Jako firma DrySerwis świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie odgrzybiania pomieszczeń na terenie Katowic. W ten sposób troszczymy się nie tylko o poszczególne budynki, ale też o ludzi, którzy na co dzień w nich zamieszkują. Dzięki temu poprawiamy stan ich zdrowia oraz nie narażamy ich na szkodliwe działanie grzybów, pleśni i wilgoci. W związku z tym naszą pracę wykonujemy bardzo precyzyjnie, z zachowaniem wszelkich norm jakości i bezpieczeństwa. Działamy ekspresowo, nie pomijając jednocześnie żadnych detali. Z racji tego każdemu polecamy profesjonalne odgrzybianie w Katowicach.

Odgrzybianie i zwalczanie pleśni Katowice

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w skutecznym zwalczaniu grzybów, oraz pleśni, dlatego warto nam zaufać, gdy ktoś mierzy się z takim problemem i nie jest w stanie samodzielnie go wyeliminować. Pomagamy także w wyszukiwaniu ewentualnych przyczyn występowania grzybów, wilgoci i pleśni. W ten sposób można zabezpieczyć się przed pojawieniem się ich w przyszłości. Do wykonywania tego typu zadań używamy:

  • specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu odgrzybiającego,
  • odpowiednich preparatów chemicznych.

Tak przeprowadzone usługi nie mają prawa się nie powieść, dzięki czemu warto powierzyć nam takie obowiązki i cieszyć się wspaniałymi efektami naszej pracy. Nie potrzebujemy zbijać tynków, dysponujemy takimi metodami, które poradzą sobie z wszystkimi przeszkodami i w żaden sposób nie uszkodzą wnętrz budynków. Usuniemy nie tylko grzyby i pleśń, ale też zarodniki. Do użytku oddane zostaną w pełni bezpieczne oraz w stu procentach odgrzybione pomieszczenia, w których będzie można na nowo zamieszkać lub też w nich pracować.

Odgrzybianie Katowice

Nie tylko usuwamy grzyby pleśniowe, ale też zabezpieczamy budynki i chronimy je przed nawrotami. Bazujemy na odpowiednio przemyślanych technikach pracy, dlatego stawiamy na fizyczną eliminację grzybów. Pleśń zostanie usunięta również z powietrza. Zadbamy o to, aby na ścianach budynków nie pojawiały się niepokojące naloty lub też powłoka malarska nie zaczęła się łuszczyć. Znikną także przebarwienia na różnorakich materiałach, a poza tym wyeliminujemy zapach stęchlizny i zbyt wysoki poziom wilgotności w pomieszczeniach. Odgrzybianie w Katowicach przeprowadzimy fachowo i bezbłędnie. Jedną z najczęściej wykorzystywanych metod podczas realizowania procesu odgrzybiania jest ozonowanie, a więc niwelowanie związków chemicznych i groźnych mikroorganizmów. Powietrze staję się wtedy czyste, ale też pozbawione wirusów, bakterii oraz grzybów.