Dezynfekowanie mieszkań, biur, czy innego rodzaju pomieszczeń z drobnoustrojów, które są szkodliwe dla zdrowia, jest bardzo ważne. Wirusy, bakterie, roztocza, grzyby, powodują szereg dolegliwości zdrowotnych. Stąd nasza firma oferuje usługę ozonowania na terenie Tych.

Pomieszczenia można dezynfekować przy użyciu środków chemicznych, ale można wybrać bardziej skuteczną i bezpieczną metodę, jaką jest ozonowanie.

Ozonowanie pomieszczenia najlepszą ochroną przed wirusami

Przeprowadzając ten proces w pomieszczeniach (domu, mieszkania czy biura), usuwamy z powietrza niebezpieczne dla zdrowia wirusy, bakterie, grzyby, pleśń. Wykorzystywana w tym celu maszyna, czyli ozonator generuje ozon, który ma silne właściwości neutralizujące działania wszelkich drobnoustrojów.

Co prawda ozonowanie nie jest zabiegiem szybkim, wymaga czasu, najczęściej kilku godzin. Musi być przeprowadzone w szczelnie zamkniętym pomieszczeniu, w którym nie można przebywać podczas działania urządzenia. Jak dotąd, jest to jednak najlepsza ochrona przed wirusami. Nie ma potrzeby używania środków chemicznych. Ozonator skutecznie załatwia sprawę oczyszczenia powietrza i przywraca jego pierwotną świeżość w pomieszczeniu.

Skuteczne i profesjonalne ozonowanie pomieszczeń w Tychach

Z usługi ozonowania w Tychach mogą skorzystać wszyscy, którym zależy na zdrowym i świeżym powietrzu w pomieszczeniu. Przestrzeń wolna od drobnoustrojów jest ważna dla wszystkich. Takie oczyszczanie przy użyciu ozonu jest także korzystne dla alergików, którzy są grupą szczególnie zagrożoną. Środki chemiczne użyte do dezynfekcji mogą się nie sprawdzić, a ozonowanie jest zawsze pewniejsze i skuteczniejsze. Wskazane jest jednak, aby odbywało się ono systematycznie. Nie można ograniczać się do działań jednorazowych, gdyż nie przyniesie to odpowiedniego skutku. Okresowo prowadzona dezynfekcja z wykorzystaniem ozonatora, to najlepsza metoda na pozbycie się najmniejszych nawet mikroorganizmów szkodliwych dla zdrowia i funkcjonowania człowieka w przestrzeni zamkniętej.

Ozonowanie w Tychach

Proces ozonowania, prowadzony przez nasz zespół profesjonalistów, poprzedza pomiar wilgotności powietrza oraz osuszenie budynku, jeżeli będzie to konieczne. Cały proces może być przeprowadzony tylko w suchym pomieszczeniu, w którym panuje odpowiednia wilgotność powietrza. Usługa obejmuje również ozonowanie wentylatorów, które mogą być poważnie zanieczyszczone, a także klatek schodowych, wyjść ewakuacyjnych i wind.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Szybki kontakt telefoniczny i internetowy przyśpieszy realizację usługi.