Oferujemy profesjonalne pomiary wilgotności w Katowicach. Usługa jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zawsze kładziemy nacisk na profesjonalizm i korzystamy z rzetelnych metod, dzięki czemu badanie zawsze daje dokładne wyniki. Świadczymy także usługi związane z doradztwem w zakresie kroków koniecznych do poradzenia sobie z poszczególnymi problemami – jeśli sytuacja tego wymaga.

Nasi eksperci zajmują się takimi obszarami jak:

  • Pomiary stanu zawilgocenia budynku,
  • Opinie na potrzeby firm ubezpieczeniowych po zalaniach,
  • Pomiary stanu zawilgocenia posadzek, tynków, ścian,
  • Pomiary stanu zawilgocenia stref podposadzkowych,
  • Pomiary temperatury i wilgotności powietrza,
  • Pomiary temperatury i wilgotności ścian,
  • Pomiar punktu rosy.

Profesjonalne pomiary wilgotności Katowice

Zajmujemy się szeroko pojętymi pomiarami wilgotności w Katowicach. Usługa najczęściej dotyczy biur, mieszkań oraz domów. Mamy wieloletnie doświadczenie i zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów. Wykonujemy pomiary poziomu zawilgocenia budynku, sporządzamy także specjalistyczne opinie dla firm ubezpieczeniowych (np. po zalaniu mieszkania). Sprawdzamy stan posadzek, tynków, ścian, stref posadzkowych. Do tego możemy zbadać temperaturę i wilgotność powietrza oraz tzw. punkt rosy (wartość temperatury, w której może rozpocząć się proces skraplania gazu). Podczas pracy pomiaru wilgotności wykorzystujemy nowoczesny i profesjonalny sprzęt, który posiada wszelkie konieczne certyfikaty i spełnia rygorystyczne normy. Cały czas organizujemy szkolenia dla naszego personelu, dzięki czemu zawsze możemy mieć pewność, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto wykonać pomiary wilgotności w budynku? Katowice

Oferowane przez nas pomiary wilgotności (Katowice) przeznaczone są przede wszystkim dla właścicieli lub lokatorów przestrzeni, w których użytkownicy przebywają przez dłuższy czas. Dlaczego? Złe warunki (np. zanieczyszczone, wilgotne powietrze) mogą powodować różne dolegliwości, zwiększać ryzyko zachorowania na zapalenie płuc i ogólnie zmniejszać komfort korzystania z obiektu. To nie wszystko – wilgoć obecna w elementach konstrukcji bardzo źle wpływa na kondycję budynku, powodując różnego rodzaju zniszczenia, a czasami rozwój pleśni i grzybów, które bywają szczególnie trudne do usunięcia. Pomagamy także osobom, których mieszkania zostały zalane – dzięki temu mogą ubiegać się o otrzymanie wyższego ubezpieczenia.

Zapraszamy do współpracy – profesjonalne pomiary wilgotności Katowice

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i rzetelnym pomiarze wilgotności (Katowice), to jesteś w dobrym miejscu. Nasze usługi są skierowane do klientów z Katowic oraz okolicznych miejscowości. Chętnie dostosujemy się do preferowanego przez Ciebie terminu realizacji badań. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie pomiaru wilgotności (Katowice), zapraszamy serdecznie do kontaktu.